سوالات متدوال

سها چیست و چه می کند؟

شرکت “سامانه های هوشمند آینده” به اختصار سها یک مجموعه جهت تولید محصولات فن آوری بالا با تمرکز بر دستگاههای سی ان سی میباشد.

سامانه های هوشمند آینده

مشاوره با سها چه شرایطی دارد؟

مشاوره جهت خرید دستگاه در سها رایگان می باشد.

 

گارانتی و ضمانت محصولات سها به چه صورت است؟

در صفحه شرایط ضمانت نامه شرایط کامل ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات توضیح داده شده است.

 

سیاست ماکزیمم سفارشی سازی چیست؟

این سیاست اشاره به باز طراحی تک تک محصولات بر اساس نیازهای مشتری دارد.بر خلاف روال معمول این صنعت که محصولی را تولید میکند و از مشتری میخواهد تا با آن محصول موجود نیاز خود را برآورده سازد ما معتقدیم که هر مشتری حق دارد بر اساس نیاز خود محصولی داشته باشد.توضیحات بیشتر در صفحه سیاسیت ماکزیمم سفارشی سازی داده شده است.

 

سیاست خطای صفر چیست؟

ما متعهد هستیم تا محصول تولیدی دقیقا مشخصات تعیین شده و معرفی شده به مشتری را دارا باشد.در این جهت در کل پروسه معرفی محصول،شناسایی نیاز مشتری و عقد قرارداد تلاش میکنیم تا تک تک جزییات و مشخصات را برای مشتری بیان کنیم.این مشخصات بصورت کامل در قرارداد درج میشود.محصول بصورت دقیق بر اساس این مشخصات تحویل مشتری میگردد.

 

پشتیبانی از پروژه های دانشگاهی چطور صورت میگیرد؟

درصورت انتخاب یکی از موضوعات پیشنهادی توسط سها و تایید استاد مربوطه میتوانید از امکانات کارگاه سها جهت انجام پروژه استفاده نمایید.

 

چطور میتوانم سوالات نرم افزاری خود را بپرسم؟

متاسفانه تنها توان و امکان پاسخگویی به سوالات مشتریانی که اقدام به خرید از این مجموعه را نموده اند را داریم.اگرچه  دوره های آموزشی بصورت رایگان در اختیار عموم گذارده شده است اما لطفا جهت سوالات نرم افزاری خود با ما تماس نگیرید.

 

ارسال دستگاه به چه صورتی انجام میگیرد؟

با توجه به قرارداد فروش، می‌توانید دستگاه را در محل کارخانه تحویل بگیرید؛  هماهنگی ارسال و تعیین خودروی باربر، توسط مشتری یا توسط سها انجام میگیرد.بنابر ابعاد و مسافتی که قرار است طی شود، نوع خودرو تعیین می‌گردد و پس از انجام مراحل اداری و بیمه  بارگیری انجام می‌شود.

 

نصب دستگاه به چه صورت انجام میگیرد؟

نصب دستگاه توسط کارشناس نصب شرکت انجام میگیرد.اما میتوانید با حضور در محل کارخانه و دیدن آموزش نصب با هماهنگی شرکت اقدام به نصب دستگاه نمایید.

 

چطور میتوانم در جریان ساخت دستگاه باشم؟

بصورت هفتگی گزارش تصویری از مراحل ساخت دستگاه برای شما ارسال میگردد.درهای کارگاه ما همیشه بر روی مشتریان جهت بازدید حضوری باز است.

 

سیاست حریم خصوصی

شرایط و مقررات سرویس‌دهی (شرایط استفاده)

کلیه مطالب و محتوا این سایت توسط سها تهیه و تنظیم شده است و متعلق به این مجموعه میباشد.

استفاده از مطالب موجود در قسمت دیکشنری سی ان سی آزاد و بلامانع میباشد.

استفاده از دیگر مطالب موجود در سایت صرفا با ذکر و لینک به مبدا مجاز میباشد.

اطلاعات ثبت شده در سایت  به هیچ عنوان در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی بجز سامانه های هوشمند آینده قرار نخواهد گرفت.

از طریق فرم تماس یا ثبت نام در سایت اطلاعات شما را دریافت میکنیم.این اطلاعات جهت شناسایی کاربران سایت و اطلاع رسانی مطالب و محصولات به کاربران استفاده میشود.

سها در قبال لینکهای ارایه شده در مقالات و به وبسایتهای دیگر مسوولیتی ندارد.

 

این سایت از کش به منظور تسهیل زمان واکنش سریع‌تر و تجربه کاربر بهتر استفاده می‌کند. کش به طور بالقوه یک کپی از هر صفحه وب را که در این سایت نمایش داده می‌شود، ذخیره می‌کند. همه فایل‌های کش دار موقتی هستند، و هرگز توسط هیچ شخص ثالث دسترسی پیدا نمی‌شود، به جز آن که لازم باشد پشتیبانی فنی را از فروشنده متصل شونده کش دریافت کنید. پرونده‌های مخفی در یک برنامه زمانبندی توسط مدیر سایت منقضی می‌شوند، اما در صورت لزوم می‌تواند به راحتی توسط مدیریت قبل از انقضای طبیعی آن‌ها پاک‌سازی شود. ممکن است از خدمات QUIC.cloud برای پردازش و ذخیره موقت داده های شما استفاده کنیم.Please see https://quic.cloud/privacy-policy/ for more details.
Call Now Button